Duyurular

2017-2018 Güz Dönemi Eğitim Takvimi (Güncel)

Bu dönem yapacağımız eğitimlerin programını, sizlerin doldurduğu anket aracılığı ile belirledik, ankete sağladığınız yoğun katılım için teşekkür ederiz. Programlama, MATLABTemel Elektronik ve Baskı Devre Tasarımı, Arduino Programlama ve ARM Programlama konularını içeren bir program bulunmakta. Çok önemli aksaklıklar olmadığı sürece, bu beş hafta içerisinde toplam on beş günde tamamlamayı hedefliyoruz.

Belirtmekte fayda var, kulübümüze üye olduğunuz süreçte bu eğitimlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Eğitim konuları arasından da istediklerinize katılabilir veya katılmayabilirsiniz. Ancak konular içerisinde, devamlılık gerçekten büyük bir önem taşıyor. Eğer atlamadan bir konunun tüm eğitimlerine katılabilirseniz sizin için daha verimli ve faydalı olacaktır.

Unutmadan! Eğitimlere bilgisayar getirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Eğitimlere gelmeden önce gerekli programları yüklemelisiniz.

Eğitimlerde kullanılacak programlar için detaylı açıklamaları e-posta ile gönderilmiştir.

Eğitimler ile ilgili sorularınızı Yönetim Kurulu Sekreteri Halil İbrahim ERTUĞRUL'a halilibrahim.ertugrul@yturok.com e-posta adresi veya 0506 955 0302 telefon numarasından ulaştırabilirsiniz.

Bütün konuların güz dönemi programını aşağıdaki görselde, toplu bir halde bulabilirsiniz.

 

Eğitim takvimi güncellenmiştir.

[caption id="attachment_880" align="aligncenter" width="713"] Eğitim takviminin güncellenmiş halidir.[/caption]